دکوراسیون و مبلمان اداری

دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری

در اواسط قرن 19 طراحی داخلی تا حد زیادی گسترش یافت و شرکت های تولید مبلمان های اداری شروع به طراحی جدید انواع سبک مبلمان پرداختند.

دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری


در اواسط قرن 19 طراحی داخلی تا حد زیادی گسترش یافت و شرکت های تولید مبلمان های اداری شروع به طراحی جدید انواع سبک مبلمان پرداختند.
دکوراسیون و طراحی داخلی دارای سبک و استاندارد هایی است که با توجه به نیاز و سلیقه افراد و نوع فعالیت شرکت ها قابل تغییر است. طراحی داخلی نتیجه توسعه جامعه و معماری که با توسعه فرآیند های صنعتی ایجاد شده است. استفاده موثر از فضا و رفاه و آرامش کارکنان و طراحی هدفمند و متناسب با فعالیت در توسعه شرکت ها موثر می باشند.

دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری


برای داشتن یک فضا و دکوراسیون خوب ابتدا باید عملکرد و فعالیت هر اتاق کار باید مشخص شود به عنوان مثال دفتر مدیریت و اتاق کنفرانس و  غیره .با استفاده از تکنیک های معماری داخلی هر دکوراسیون هر واحد طراحی شود تا نوع فعالیت هر بخش نشان داده شود.در هنگام طراحی فضا بهتر است خصوصیات فردی و روحی افراد در نظر بگیریم و دانستن سلیقه کلیه افراد برای چیدمان و انتخاب مبلمان اداری ضروریست. در نظر گرفتن آرامش افراد و راحتی آنها در محل کار آنها باعث بهبود عملکرد آنها و افزایش انگیزه در افراد می شود . در واقع نقش طراحی داخلی در زندگی افراد ایجاد محیط آرام می باشد. که به واسطه انها افراد و سازمان ها پیشرفت کنند.


برای طراحی داخلی باید در نظر گرفت بعضی از اجزا ثابت مانند نور و رنگ اتاق و متراژ اتاق و بعضی از اجزا قابل تغییر مانند مبلمان و غیره. ابتدا با توجه به این عوامل و شناخت محیط برای طراحی داخلی اقدام کرد.معماری داخلی و  طراحی دکوراسیون دارای سبک های مختلفی می باشد و هنگام طراحی باید علاوه بر موارد گفته شده باید نوع فعالیت در نظر گرفت . این سبک ها شامل مدرن ،کلاسیک ، اسلامی ، ارگانیک و... .
در ادامه به توضیح مختصری از هر کدام می پردازیم.

دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری


دکوراسیون مدرن


عصر قدرت و انرژی، برق و ماشین آلات، عصر مدرنیته است. در اواخر قرن 19 مدرنیسم تولید تحت تاثیر خود قرار داد از جمله تغییر آن  تغییر سبک در طراحی داخلی رخ داده است که آن را دکوراسیون مدرن نامیدند. در حال حاضر مدرن بودن سازمان ها ، هم در تولید و هم در چیدمان و انتخاب مبلمان خود را نشان می دهد. شرکت هایی که کسب و کاری خلاق و جدید دارند و می خواهند جدید و خلاق بودن شرکت خود را حتی چیدمان و دکوراسیون سازمان خود به مشتریان و رقبای خود نشان دهند استفاده از  دکوراسیون و مبلمان اداری مدرن بهترین گزینه می باشد.


دکوراسیون اسلامی
علاوه به توجه به اینکه عملکرد و فعالیت هر شرکت باید جامعه را در هنگام طراحی سازمان ها و بنا های مذهبی  در نظر گرفت. باید تمامی ارزش ها را در طراحی حفظ کرد.

دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری


دکوراسیون کلاسیک


به محیط کار شکوه و بزرگی و اعتبار عرضه می کند. دکوراسیونی جذاب و با نظم و رسمی خلق می شود. و علاه بر این باعث می شود  مشتریان به محض وارد شدن در محیط احساس اعتماد و اطمینان بکنند. در طراحی دکوراسیون اداری کلاسیک بیشتر از رنگ های تیره استفاده می شود.

 • نویسنده : مدیر سیستم
  • امتیاز :
  • 0
  • 0
 • تاریخ انتشار : 1396/03/27
 • تعداد مشاهده : 2603 بار
نظرات کاربران
مهین

مهین

        سلام خیلی خوب هست که صندلی خوب تولید می کنید واستفاده از انها خیلی رارحتر است واینکه با شرکت شما کار کردن خیلی راحت است ممنون از زحمات شما تشکر 
      
پاسخ دادن 0 0

نظر شما

ایمیل شما نشر نخواهد شد.فیلد های ضروری با * نشانه گذاری شده است.

تصویر امنیتی

پیام شما بعد از بررسی نمایش داده خواهد شد

نظر خود را بنویسید

تمامی حقوق این سایت متعلق به شركت ثنكو می باشد.