نکات طراحی و تجهیز سالن آمفی تئاتر – طراحی سالن

نکات طراحی و تجهیز سالن آمفی تئاتر – طراحی سالن

این مقاله در رابطه با طراحی سالن آمفی تئاتر می باشد که با ارائه یک نمای کلی از اجزای مختلف آن به شما در طراحی یک سالن آمفی تئاتر کمک میکند. در این مقاله به بررسی برخی از دستورالعمل های طراحی به صورت کلی  و جزئی میپردازیم تا به شما کمک کند تا درک بهتری از نحوه تجهیز و طراحی سالن داشته باشید. ما نورپردازی سالن، طراحی صحنه، صندلی آمفی تئاتر های ثابت و آکوستیک سالن سینما را در این مقاله پوشش خواهیم داد.

ادامه مطلب

7ویٰژگی که در صندلی اداری باید به دنبالش باشیم؟

۷ ویژگی که در صندلی اداری باید به دنبالش باشیم؟

مطمئنا ظاهر صندلی مهم است ، اما ارگونومیک بودن صندلی در دراز مدت از ظاهر آن با اهمیت تر است. از آنجاییکه هر فردی از لحاظ ظاهری متفاوت از دیگری است، بسیار با اهمیت می باشد که قبل از خرید صندلی اداریتان تحقیق کنید و آگاهی کاملی نسبت به صندلی های اداری ارگونومیک داشته باشید. در این مقاله با ۷ ویژگی صندلی اداری مناسب و ارگونومیک آشنا میشویم.

ادامه مطلب

راهنمای خرید صندلی اداری ارگونومیک

راهنمای خرید صندلی اداری ارگونومیک

به طور متوسط چند ساعت از کل زمان دوران کاری را کارمندان بر روی صندلی اداری خود پشت کامپیوتر صرف میکنند؟ پاسخ ۸۵۰۰۰ ساعت است! اگر محاسبه کنید درواقع بیشتر از ۹ سال از زندگیتان را بر روی صندلی صرف میکنید! حقیقت این است که با استفاده از صندلی اداری ارزان قیمت همراه با میزی که کارفرمای شما، آنها را برای شما فراهم کرده است ، به زودی به پزشک نیاز خواهید داشت. واقعیت این است که انسان ها برای حرکت ساخته شده اند نه آنکه کل روز را بنشینند. بنابراین، اگر شما نیاز داشته باشید که بنشینید، صندلی اداری شما لازم است که ارگونومیک ، راحت و قابل تنظیم باشد.

ادامه مطلب

21 طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر

۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش دوم

در مقاله ۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش اول در رابطه با یکی از فرم های چیدمان صندلی آمفی تئاتر در سالن آمفی تئاتر صحبت کردیم اما فرم های دیگر را در سری دوم از این مقاله معرفی میکنیم و ۱۰ طرح پیشنهادی باقیمانده را در سری دوم این مقاله معرفی میکنیم.

ادامه مطلب

21 طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر

۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش اول

دید مخاطبان٬ دسترسی آسان به صندلی آمفی تئاتر و ویژگی آکوستیک سالن آمفی تئاتر باعث میشوند که یک سالن به عنوان یک سالن آمفی تئاتر زیبا و مناسب شناخته شود یا نشود . این مقاله میتواند به عنوان بخشی از منبع آنلاین برای طراحان و معماران باشد که ۲۱ طرح چینش صندلی آمفی تئاتر را که از طریق سازمان  TSI(Theater Solutions Inc) طراحی شده است٬ معرفی میکند.

ادامه مطلب

بهبود ارگونومی بدن روی صندلی اداری

۱۰ نکته برای بهبود ارگونومی بدن روی صندلی اداری

posture نادرست بدن ممکن است ناشی از فعالیت های نادرست روزمره انسان با گذشت زمان باشد به عنوان مثال یکی از موارد تاثیر گذار میتواند نوع صندلی اداری باشد که افراد روزانه ۸ ساعت بر روی آن می نشینند و تلفن جواب می دهند یا با کامپیوتر کار میکنند. البته موارد دیگری از فعالیت های روزانه ما نیز وجود دارند که بر posture ما تاثیرگذار هستند مانند رانندگی ٬ مراقبت از نوزادان ٬ طولانی مدت ایستادن و حتی خوابیدن.

ادامه مطلب

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش سوم

در بخش اول از این مقاله در رابطه با انواع روش های چیدمان صندلی آمفی تئاتر٬ فرم های مختلف سالن آمفی تئاتر٬ اندازه و ابعاد صندلی آمفی تئاتر٬ فاصله بین ردیف ها و طراحی کف سالن آمفی تئاتر آشنا شدیم و در بخش دوم مقاله با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن آشنا شدیم و در این مقاله به بررسی رویکرد های مختلف برای دید تماشاگران میپردازیم و این بخش را کامل میکنیم. در پایان نیز چند مثال مختلف از سالن های آمفی تئاتر مختلف آورده شده است تا شما با طراحی اینگونه سالن ها با توجه به کاربریشان آشنا شوید.

ادامه مطلب

طراحی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش دوم

در بخش اول از این مقاله در رابطه با انواع روش های چیدمان صندلی آمفی تئاتر٬ فرم های مختلف سالن آمفی تئاتر٬ اندازه و ابعاد صندلی آمفی تئاتر٬ فاصله بین ردیف ها و طراحی کف سالن آمفی تئاتر آشنا شدیم و در این مقاله شما با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن و البته در این مقاله بیشتر به مطالبی در رابطه به امنیت خواهیم پرداخت.

ادامه مطلب

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش اول

این مقاله یک راهنمای مناسب برای معماران٬ صاحبان سالن آمفی تئاتر یا هر فرد دیگری است که علاقه مند به یادگیری و پیاده سازی یک پروژه تجهیز سالن آمفی تئاتر و یا صندلی آمفی تئاتر دارد ٬ است. در این مقاله شما با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن که شامل مواردی از جمله فاصله بین صندلی آمفی تئاتر های سالن٬ طراحی٬ ابعاد صندلی آمفی تئاتر و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد.

ادامه مطلب

ویژگی های سالن همایش چندمنظوره

ویژگی های سالن همایش چندمنظوره

ویژگی های یک سالن همایش ٬با توجه به نوع وقایعی که در آن اتفاق می افتد ٬متفاوت می باشد. سخنرانی های در یک کنفرانس با جلسه کاری و یا یک نمایش آمفی تئاتر ٬ وقایع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های خود را دارند به عنوان مثال موسیقی در یک نمایش باید واضح و فراگیر باشد تا صدا به طور یکسان در تمام سالن همایش شنیده شود و تعادل صوتی برقرار باشد و از مشکلاتی همچون ارتعاش و یا اکو صدا جلوگیری شود. بنابراین با توجه به کاربری سالن همایش ٬ ویژگی های مختلفی نیز سالن همایش باید داشته باشد که از جمله مهم ترین این ویژگی ها٬ صندلی همایش مناسب و استاندارد میباشد. در این مقاله به برخی از ویژگی های اساسی سالن همایش میپردازیم.

ادامه مطلب

اطلاعات مورد نیاز برای خرید صندلی کنفرانس

اطلاعات مورد نیاز برای خرید صندلی کنفرانس

اتاق کنفرانس یکی از اتاق های مهم شرکت ها و سازمان ها می باشد که گاهی اوقات جلسات بسیار طولانی در آن برگزار میشود. در صورتی که در این جلسات از صندلی کنفرانس مناسب و ارگونومیکی برای این اتاق استفاده نشده باشد٬ شرکت کنندگان در کنفرانس خسته خواهند شد و تمرکز بر موضوع کنفرانس برایشان سخت خواهد بود و در نتیجه٬ جلسه ٬ کارآمدی خود را نخواهد داشت. بنابراین انتخاب صندلی کنفرانس مناسب بسیار مهم و حائز اهمیت است و شما باید با ویژگی های یک صندلی کنفرانس مناسب آشنا باشید. به منظور آشنایی با ویژگی های صندلی کنفرانس استاندارد این مقاله را دنبال کنید.

ادامه مطلب

دلایل انتخاب صندلی آمفی تئاتر با کیفیت بالا

چند دلیل برای اینکه صندلی آمفی تئاتر با کیفیت بخریم

 در برگزاری همایش ها٬ مسئولین آن باید به موارد مختلفی از جمله طراحی سالن و نحوه قرارگیری صندلی های آمفی تئاتر ٬ نورپردازی سالن٬ صدا٬ آکوستیک بودن سالن و موارد با اهمیت دیگری توجه کنند که یکی از مهم ترین آنها صندلی آمفی تئاتر می باشد.بنابراین یکی از کلیدی ترین دلایل انتخاب صندلی آمفی تئاتر با کیفیت ٬ جذب تماشاگران است.

ادامه مطلب

ویژگی های صندلی اداری و مبلمان اداری استاندارد چیست؟

صندلی اداری و مبلمان اداری استاندارد چه ویژگی هایی دارد؟

هر سازمانی تجهیزات و لوازمی نیاز دارد که از مهم ترین آنها٬ مبلمان اداری می باشد که شامل میز مدیریت٬ میز کنفرانس٬ صندلی مدیریتی٬ صندلی اداری٬ میز اداری و .. میشود. هر سازمان با توجه به نوع فعالیتش٬ مبلمان اداری خود را انتخاب میکند و میتواند تعداد مبلمان را با توجه به نیازش افزایش دهد. برای گزینش صحیح مبلمان اداری بهتر است با استاندارد های مبلمان اداری و صندلی اداری آشنا باشید زیرا که مبلمان اداری و دکوراسیون شرکت شما٬ نشان دهنده اعتبار شرکت شماست علاوه بر آن به شرکت شما زیبایی می بخشد و شما بایستی با توجه به تعداد کارمندان٬ نوع فعالیتتان و مساحت شرکتتان ٬ مبلمان اداری و صندلی اداری را انتخاب نمایید تا در ۸ ساعت کاری٬ کارمندان احساس راحتی و آسایش کنند.

ادامه مطلب

 استاندارد های صحیح نشستن بر روی صندلی اداری

۱۰ نکته در رابطه با استاندارد صحیح نشستن بر روی صندلی اداری

شاید صندلی اداری و نحوه نشستن روی آن در ابتدا خیلی اهمیت نداشته باشد اما بهتر است بدانید برخی از بیماریها و مشکلات مربوط به کمر و ستون فقرات مانند درد های اسکلتی-عضلانی  به دلیل درست ننشستن روی صندلی اداری ایجاد میشوند. پس اگر میخواهید از دردهای ستون فقرات دور بمانید و اینگونه درد ها راتجربه نکنید، باید نحوه درست نشستن را تمرین کنید. در این مقاله می خواهیم استاندارد ترین روش نشستن روی صندلی اداری را که توسط پزشکان معتبر تایید شده است به شما آموزش دهیم.

ادامه مطلب

سالن آمفی تئاتر باید چه بخش هایی را داشته باشد؟

سالن آمفی تئاتر باید چه بخش هایی را داشته باشد؟

نمایش ها در سالن آمفی تئاتر یا در هر مکانی که بتوان ارتباط بین بازیگر و تماشاگر را ایجاد کرد٬ اجرا میشود. این مکان میتواند در میدان شهر باشد یا در خیابان یا در سالنی با امکانات. آشکارترین نشانه تئاتر همان صحنه تئاتر است که معماری آن در طول سالهای مختلف تغییر کرده است و در این مقاله میخواهیم به بخش هایی که باید در سالن آمفی تئاتر وجود داشته باشد بپردازیم.

ادامه مطلب

ویژگی های یک صندلی مدیریتی مناسب چیست؟

ویژگی های یک صندلی مدیریتی مناسب چیست؟

در یک سازمان و شرکت ٬ شما به عنوان یک مدیر شایسته٬ به یک صندلی کار عالی نیاز دارید بنابراین لازم است تا صندلی اداری مناسبی را انتخاب نمایید تا علاوه بر تامین راحتی برای شما ٬ جایگاه شما را نیز به عنوان مدیر شرکت تداعی کند. بنابراین صندلی مدیریتی بایستی طراحی منحصر به فرد و زیبایی داشته باشد٬ ارگونومیک باشد و با صندلی دیگر کارمندان به طور کلی متفاوت باشد.
ادامه مطلب

دلایل استفاده از صندلی کنفرانس

اثربخشی صندلی کنفرانس مناسب در کاهش علائم عضلانی – اسکلتی

نشستن های طولانی مدت با اختلالات اسکلتی عضلانی همراه است و برای کارمندان اداری و پشت میز نشین مشکلات بسیاری را به وجود می آورد. صندلی هایی که می توانند از فشارهای غیرطبیعی که بر سیستم عصبی -عضلانی وارد میشود جلوگیری کنند و حتی اینگونه درد و ناراحتی های عضلانی – اسکلتی را از بین ببرند ٬بسیار مناسب هستند و در این مقاله به اینگونه صندلی کنفرانس ها میپردازیم.

ادامه مطلب

تفاوت صندلی آمفی تئاتر با صندلی اداری

تفاوت صندلی آمفی تئاتر با صندلی اداری

یکی از اصلی ترین اجزای سالن همایش، سالن آمفی تئاتر و سالن سینما صندلی های سالن است، زیرا اگر صندلی آمفی تئاتر در سالن وجود نداشته باشد،نام سالن آمفی تئاتر بی معناست. صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش معمولا به صورت تیراژ در سالنها قرار میگیرند و نصب میشوند که معمولا به صورت تعداد بالا است و به همین دلیل اگر کیفیت مناسب نداشته باشد خریدار به مشکل برخورد خواهد کرد. مواردی هستند که در هنگام انتخاب صندلی آمفی تئاتر باید به آنها توجه کنید که در این مقاله با ذکر تفاوت صندلی آمفی تئاتر با دیگر صندلی ها با آنها آشنا میشوید.

ادامه مطلب

معرفی انواع صندلی اداری

معرفی انواع صندلی اداری

در این مقاله سعی داریم تا با انواع صندلی اداری و صندلی کنفرانس آشنا شویم همچنین علاوه بر اینگونه صندلی ها با صندلی کارگاهی ٬ صندلی رستورانی و...  نیز آشنا میشویم و آنها را بررسی میکنیم. انواع مختلفی از صندلی ها برای کاربرد های مختلف وجود دارند که در مکان های مختلف استفاده میشوند. آشنایی با انواع این صندلی ها ٬ برای خرید صندلی اداری٬ میتواند راهنمای بسیار مناسبی باشد
ادامه مطلب

تجهیز سالن آمفی تئاتر

چه نکاتی را برای تجهیز سالن آمفی تئاتر باید بدانیم؟

برای برگزاری یک همایش مناسب نیاز به داشتن یک سالن آمفی تئاتر یا همایش مناسب و استاندارد است. یکی از اصلی ترین اجزای سالن آمفی تئاتر٬ صندلی آمفی تئاتر است زیرا اگر در سالن آمفی تئاتر صندلی آمفی تئاتر نداشته باشیم سالن آمفی تئاتر بی معناست .

ادامه مطلب

 نکاتی در مورد صندلی همایش

نکاتی در رابطه با صندلی همایش

به منظور داشتن جایگاهی راحت برای تماشاگران و حضار در همایش ها و جلساتی که ممکن است طولانی شوند٬ صندلی همایش ٬ صندلی آمفی تئاتر و صندلی سینمایی باید ویژگی های خاصی داشته باشد و نکات خاصی هستند که باید رعایت شود.
ادامه مطلب

نکاتی که هنگام خرید صندلی آمفی تئاتر باید به آن توجه کرد

نکاتی که هنگام خرید صندلی آمفی تئاتر باید به آن توجه کرد

صندلی آمفی تئاتر در زیبا سازی سالن آمفی تئاتر یا سالن همایش موثر است و تاثیر به سزایی دارد و بدین شکل رضایت تماشاچیان را جلب میکند. در هنگام خرید صندلی آمفی تئاتر ٬ با گزینش صحیح صندلی آمفی تئاتر نه تنها آسایش و راحتی را به تماشاگران هدیه داده اید٬ بلکه باعث جلب توجه و لوکس بودن دکوراسیون نیز میشود و در این راه قدم برداشته اید.

ادامه مطلب

اهمیت استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک

اهمیت استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک

آیا تا به حال به مبلمان اداری خود توجه کرده اید؟ اکثر مردم هر روز تقریبا ۸ ساعت را در محل کار خود٬ کار میکنند. بنابراین شما باید با صندلیتان راحت باشید وگرنه به گردن٬ پشت و ناحیه کمرتان آسیب وارد میکنید. ارگونومیک به علم طراحی و تنظیم وسایل برای سهولت استفاده و ایمنی اشاره دارد. در این مقاله میخواهیم بیشتر در مورد مزایایی که استفاده از مبلمان اداری ارگونومیک به همراه دارد صحبت کنیم.

ادامه مطلب

۱۰ مزیت صندلی اداری ارگونومیک

۱۰ مزیت استفاده از صندلی اداری ارگونومیک

ارگونومیک کلمه ای است که مدت هاست به عنوان استاندارد برای صندلی های اداری به کار میرود که بر کاهش فشار بر عضلات و قرار گرفتن بدن در وضعیت درست و درنتیجه کاهش کمر درد تاکید دارد و به یک مسئله مهم برای کارمندان تبدیل شده است. در واقع هر وسیله ای مانند میز و صندلی که متناسب با بدن انسان ساخته شود ارگونومی می گویند. صندلی اداری باید دارای طراحی منطبق با فرم طبیعی بدن باشد، و ضمن محافظت از ناحیه گودی کمر،سرتاسر ستون فقرات از گردن تا لگن کاربر را به طور کامل پوشش دهد.

ادامه مطلب

ویژگی های صندلی آمفی تئاتر مناسب

ویژگی های یک صندلی آمفی تئاتر مناسب

صندلی آمفی تئاتر یکی از موارد بسیار مهم است که درصورتی که استاندارد باشد منجر به جلب رضایتمندی مهمانان در طول همایش میشود. یکی از موارد مهمی که در زمان انتخاب صندلی آمفی تئاتر و صندلی همایش باید به آن توجه داشت٬ راحتی میهمانان است. صندلی همایش اگر استاندارد نباشد٬ علاوه بر آنکه باعث ناراحتی و رنجش میهمانان میشود باعث میشود که مجریان نیز نتوانند آنطور که می بایست اجرای مناسبی داشته باشند.

ادامه مطلب

سالن اجتماعات

سالن های اجتماعات

سالن های اجتماعات نیز برای برگزاری مراسم عروسی ، مراسم تولد، مراسم نامزدی و همایش و سمینار و از این قبیل مراسم ها مناسب می باشند. اجاره سالن اجتماعات  عمدتاٌ در مکان های خصوصی و یا مکان های دولتی همچون سالن اجتماعات دانشگاه ها، سالن همایش های هتل ها و یا صدا و سیما می باشدکه برای مراسم عروسی  و نامزدی یا تولد تنها می توان سالن اجتماعات خصوصی را اجاره کرد.

ادامه مطلب

صندلی اداری و مدیریتی

صندلی مدیریتی

 
امروزه با آمدن مبلمان های ادرای و صندلی های اداری جدید در نوع ها و رنگ های مختلف در واقع دید و انتخاب خریدار را بازتر کرده اما صندلی اداری باید راحت باشند، مبلمان اداری نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی و راحتی کارمندان دارند، باید ساعت های متوالی طولانی پشت میز کار خود بنشینند.
ادامه مطلب

تجهیز صندلی رستوران

تجهیز رستوران

رستوران‌ها جزو اصولی‌ترین نهادها برای هر کشور و فرهنگی در جهان هستند. شروع پیدایش رستوران، به شکل امروز و به عنوان محلی که در آن مردم به خوردن و نوشیدن و معاشرت می‌پردازند، به انقلاب فرانسه برمی‌گردد. اما حتی قبل از آنکه ماری آنتوانت و لویی شانزدهم به گیوتین سپرده شوند هم، رستوران‌ها داستان خود را داشتند.
ادامه مطلب

دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری

دکوراسیون و مبلمان اداری

در اواسط قرن 19 طراحی داخلی تا حد زیادی گسترش یافت و شرکت های تولید مبلمان های اداری شروع به طراحی جدید انواع سبک مبلمان پرداختند.

ادامه مطلب

صندلی همایش

مبلمان همایش

شما ممکن است در سالن های همایش تا سه ساعت به مشاهده همایش بپردازید. نشستن بر روی صندلی سالن همایش در کل این زمان برای حضار بسیار طولانی می باشد و آن ها باید بتوانند که بر روی صندلی خود احساس آرامش کنند تا بتوانند از همایش لذت و استفاده لازم را  ببرند.
ادامه مطلب

مبلمان و صندلی اداری

مبلمان اداری

مبلمان اداری از مهم ترین بخش ها در اتاق مدیریت و کارکنان است. برای کارمندان باید مبلمان و محیط کار راحت فراهم کرد تا بتوانند باانگیزه و مؤثرتر کار کنند درواقع کارکنان باید در محیط کار احساس راحتی کنند و محیطی انعطاف پذیری ایجاد کنند.
ادامه مطلب

صندلی اداری

صندلی اداری مدرن

 صندلی اداری ،یک نوع صندلی است که برای استفاده در کنار یک میز در یک شرکت طراحی شده است. این صندلی معمولا قابل تنظیم است و دارای مجموعه ای چند چرخ می باشد. صندلی اداری در اواسط قرن 19 توسعه داده شد به علت اینکه  کارمند تغییراتی را در شیوه کار کردن خود ایجاد کردند و بیشتر فعالیت آنها در حالت نشسته و پشت میز می باشد.
ادامه مطلب

صندلی اداری

انواع صندلی اداری ثنکو

امروز، در کشورهای صنعتی و پیشرفته، بسیاری از مردم در بسیاری از زمان ها از صندلی استفاده می کنند. آنها در حال خوردن صبحانه، در حال رفتن به محل کار و یا در اتومبیل  و اتوبوس، در کلاس های درس و مدرسه، در جلسات، در ادارات، در طول شام، و در خانه در حالی که مشغول تماشای تلویزیون هستند بر روی صندلی می نشینند.
ادامه مطلب

مبلمان اداری

مبلمان اداری

مبلمان اداری بخش مهم دفتر مدیریت و کارمندان است. برای کارمندان باید مبلمان و محیط کار راحت فراهم کرد تا بتوانند باانگیزه و مؤثرتر کار کنند درواقع کارکنان باید در محیط کار احساس راحتی کنند. مبلمان اداری باید دارای طراحی خوبی باشد تا محیط و فضا دفتر جذاب و لذت‌بخش باشد. مبلمان اداری بزرگ و صندلی اداری ، میز، قفسه ، کمد ، فایل ، میز کنفرانس و غیره جزء مبلمان اداری محسوب می‌شود.

ادامه مطلب

صندلی اداری خوب

صندلی اداری خوب

آیا کمر شما بعد از نشستن بر روی صندلی صدمه دیده است؟ آیا  بعد از نشستن بر روی صندلی اداری خود احساس خستگی می کنید؟
شما با استفاده از این مقاله می توانید صندلی اداری مناسب هم از لحاظ راحتی و هم از لحاظ سلامت انتخاب نمایید.

ادامه مطلب

تولید کننده صندلی اداری

ویژگی مهم برای محیط اداری خوب

مهمترین ویژگی برای ایجاد یک محیط های کاری اداری باید افراد امکان نشستن راحت و انجام وظایف  بر روی صندلی اداری و در عین حال حرکات دلخواه درهنگام کار را داشته باشد. سه ناحیه تماس در فضای کاری وجود دارد که بر استقرار کارمند اثر می گذارد: صندلی اداری ، صفحه کار (معمولا میز یا صفحه کلید) و زمین . برای اطمینان از بیشترین حد ممکن در راحتی استقرار دوتا از این عوامل باید تنظیم شوند.

ادامه مطلب

تجهیز سالن همایش

تجهیز سالن همایش

مرکز همایش یا سالن همایش سازه های عظیم و مجهزی می باشند که برای برگزاری کنفراس ها و همایش ها طراحی و آماده شده اند.تجهیز سالن همایش از تخصص های اصلی ثنکو می باشد. این ساختمان ها از سالن های کنفراس و سالن های اصلی بزرگ برای برپایی مراسم رسمی یک همایش می باشند.
ادامه مطلب

قیمت صندلی اداری

قیمت صندلی اداری

قیمت صندلی داری با توجه به ویژگی های صندلی متفاوت است ،همانطور که قیمت هر کالای بستگی به نوع جنس آن دارد .صندلی ادارای که توسط مشتریان انتخاب می شود، و با توجه به نوع، جنس و طرح صندلی قیمت متفاوتی خواهد داشت .
ادامه مطلب

صندلی سالن اجتماعات

صندلی سالن اجتماعات

امروزه هر شرکت، کارخانه، اداره و ... هرچند هم که کوچک باشد، دارای یک سالن اجتماعات است.یکی از مهمترین اجزای سالن اجتماعات، صندلی سالن اجتماعات است و باید خیلی به این مسئله توجه شود. صندلی ارتباط مستقیم با راحتی افراد دارد و صندلی باید آنقدر ر احت باشد که بتوان ساعت‌ها روی آن نشست و احساس خستگی نکرد مخصوصاً صندلی سالن اجتماعات که ممکن است زمان یک جلسه ساعت‌ها طول بکشد.

ادامه مطلب

صندلی رستوران

صندلی رستوران

صندلی رستوران جدای از کاربرد اصلی که وسیله‌ای برای نشستن است نقش راحتی، زیبایی و تزئینات ار نیز ایفا می‌کند.خیلی مهم است که یک صندلی رستوران علاوه بر محکم بودن زیبا، راحت و کارا باشد.
ادامه مطلب

صندلی اداری

میز و صندلی اداری

فروش میز و صندلی اداری در طرح و  رنگ های مختلف برای اداره و شرکت، با خرید میز اداری یا کمد شما می توانید تمام فایل ها ، پوشه ها تجهیزات دفتری و اداری و لوازم التحریر را به شیوه مناسب نگه داری کنید و با انتخاب و خرید میز اداری متناسب و قرار دادن آن در اداره یا شرکت، محیط اداره را کاملاً دل انگیز خواهید کرد.
ادامه مطلب

صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس

برای اینکه افراد در جلسات طولانی احساس خستگی و ناراحتی نکنند نیازمند یک صندلی کنفرانس خوب می باشیم که علاوه بر راحتی دارای قابلیت تنظیم ارتفاع نیز باشد. این نوع صندلی های سالن کنفرانس با توجه به اصول ارگونومی و  استانداردهای ملی و بین المللی تولید و طراحی می شوند.

ادامه مطلب

خرید صندلی اداری

تولید صندلی اداری

تولید کننده صندلی اداری ثنکو با سال ها سابقه و کار مداوم  در تولید و عرضه انواع صندلی اداری و یکی از برترین شرکت های تولید کننده مبلمان اداری در کشور می باشد، که توانسته صندلی های اداری و مبلمان اداری را در طرح و رنگ های مختلف تولید کند. شرکت ثنکو از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه تولید صندلی اداری شروع کرده است.

ادامه مطلب

صندلی سینمایی

صندلی سینمایی

صندلی سینمایی از محصولات ثنکو می‌باشد. برای دریافت قیمت صندلی سینمایی با ثنکو تماس بگیرید

از زمان تأسیس سینماها مردم به فکر افتادند تا وسیله‌ای داشته باشند تا بتوانند چند ساعتی را روی آن نشسته و فیلم تماشا کننده یا دورهم جمع شوند و تبادل افکار نمایند لذا به فکر ساختن صندلی سینمایی شدند. صندلی سینما امروزه در انواع مختلفی تولید می شود.

ادامه مطلب

تمامی حقوق این سایت متعلق به شركت ثنكو می باشد.