21 طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر

۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش دوم

در مقاله ۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش اول در رابطه با یکی از فرم های چیدمان صندلی آمفی تئاتر در سالن آمفی تئاتر صحبت کردیم اما فرم های دیگر را در سری دوم از این مقاله معرفی میکنیم و ۱۰ طرح پیشنهادی باقیمانده را در سری دوم این مقاله معرفی میکنیم.

ادامه مطلب

21 طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر

۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش اول

دید مخاطبان٬ دسترسی آسان به صندلی آمفی تئاتر و ویژگی آکوستیک سالن آمفی تئاتر باعث میشوند که یک سالن به عنوان یک سالن آمفی تئاتر زیبا و مناسب شناخته شود یا نشود . این مقاله میتواند به عنوان بخشی از منبع آنلاین برای طراحان و معماران باشد که ۲۱ طرح چینش صندلی آمفی تئاتر را که از طریق سازمان  TSI(Theater Solutions Inc) طراحی شده است٬ معرفی میکند.

ادامه مطلب

بهبود ارگونومی بدن روی صندلی اداری

۱۰ نکته برای بهبود ارگونومی بدن روی صندلی اداری

posture نادرست بدن ممکن است ناشی از فعالیت های نادرست روزمره انسان با گذشت زمان باشد به عنوان مثال یکی از موارد تاثیر گذار میتواند نوع صندلی اداری باشد که افراد روزانه ۸ ساعت بر روی آن می نشینند و تلفن جواب می دهند یا با کامپیوتر کار میکنند. البته موارد دیگری از فعالیت های روزانه ما نیز وجود دارند که بر posture ما تاثیرگذار هستند مانند رانندگی ٬ مراقبت از نوزادان ٬ طولانی مدت ایستادن و حتی خوابیدن.

ادامه مطلب

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش سوم

در بخش اول از این مقاله در رابطه با انواع روش های چیدمان صندلی آمفی تئاتر٬ فرم های مختلف سالن آمفی تئاتر٬ اندازه و ابعاد صندلی آمفی تئاتر٬ فاصله بین ردیف ها و طراحی کف سالن آمفی تئاتر آشنا شدیم و در بخش دوم مقاله با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن آشنا شدیم و در این مقاله به بررسی رویکرد های مختلف برای دید تماشاگران میپردازیم و این بخش را کامل میکنیم. در پایان نیز چند مثال مختلف از سالن های آمفی تئاتر مختلف آورده شده است تا شما با طراحی اینگونه سالن ها با توجه به کاربریشان آشنا شوید.

ادامه مطلب

طراحی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش دوم

در بخش اول از این مقاله در رابطه با انواع روش های چیدمان صندلی آمفی تئاتر٬ فرم های مختلف سالن آمفی تئاتر٬ اندازه و ابعاد صندلی آمفی تئاتر٬ فاصله بین ردیف ها و طراحی کف سالن آمفی تئاتر آشنا شدیم و در این مقاله شما با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن و البته در این مقاله بیشتر به مطالبی در رابطه به امنیت خواهیم پرداخت.

 

ادامه مطلب

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش اول

این مقاله یک راهنمای مناسب برای معماران٬ صاحبان سالن آمفی تئاتر یا هر فرد دیگری است که علاقه مند به یادگیری و پیاده سازی یک پروژه تجهیز سالن آمفی تئاتر و یا صندلی آمفی تئاتر دارد ٬ است. در این مقاله شما با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن که شامل مواردی از جمله فاصله بین صندلی آمفی تئاتر های سالن٬ طراحی٬ ابعاد صندلی آمفی تئاتر و موارد دیگر را پوشش خواهیم داد.

ادامه مطلب

ویژگی های سالن همایش چندمنظوره

ویژگی های سالن همایش چندمنظوره

ویژگی های یک سالن همایش ٬با توجه به نوع وقایعی که در آن اتفاق می افتد ٬متفاوت می باشد. سخنرانی های در یک کنفرانس با جلسه کاری و یا یک نمایش آمفی تئاتر ٬ وقایع مختلفی هستند که هر کدام ویژگی های خود را دارند به عنوان مثال موسیقی در یک نمایش باید واضح و فراگیر باشد تا صدا به طور یکسان در تمام سالن همایش شنیده شود و تعادل صوتی برقرار باشد و از مشکلاتی همچون ارتعاش و یا اکو صدا جلوگیری شود. بنابراین با توجه به کاربری سالن همایش ٬ ویژگی های مختلفی نیز سالن همایش باید داشته باشد که از جمله مهم ترین این ویژگی ها٬ صندلی همایش مناسب و استاندارد میباشد. در این مقاله به برخی از ویژگی های اساسی سالن همایش میپردازیم.

ادامه مطلب

اطلاعات مورد نیاز برای خرید صندلی کنفرانس

اطلاعات مورد نیاز برای خرید صندلی کنفرانس

اتاق کنفرانس یکی از اتاق های مهم شرکت ها و سازمان ها می باشد که گاهی اوقات جلسات بسیار طولانی در آن برگزار میشود. در صورتی که در این جلسات از صندلی کنفرانس مناسب و ارگونومیکی برای این اتاق استفاده نشده باشد٬ شرکت کنندگان در کنفرانس خسته خواهند شد و تمرکز بر موضوع کنفرانس برایشان سخت خواهد بود و در نتیجه٬ جلسه ٬ کارآمدی خود را نخواهد داشت. بنابراین انتخاب صندلی کنفرانس مناسب بسیار مهم و حائز اهمیت است و شما باید با ویژگی های یک صندلی کنفرانس مناسب آشنا باشید. به منظور آشنایی با ویژگی های صندلی کنفرانس استاندارد این مقاله را دنبال کنید.

ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6
تمامی حقوق این سایت متعلق به شركت ثنكو می باشد.