نکات طراحی و تجهیز سالن آمفی تئاتر – طراحی سالن

نکات طراحی و تجهیز سالن آمفی تئاتر – طراحی سالن

این مقاله در رابطه با طراحی سالن آمفی تئاتر می باشد که با ارائه یک نمای کلی از اجزای مختلف آن به شما در طراحی یک سالن آمفی تئاتر کمک میکند. در این مقاله به بررسی برخی از دستورالعمل های طراحی به صورت کلی  و جزئی میپردازیم تا به شما کمک کند تا درک بهتری از نحوه تجهیز و طراحی سالن داشته باشید. ما نورپردازی سالن، طراحی صحنه، صندلی آمفی تئاتر های ثابت و آکوستیک سالن سینما را در این مقاله پوشش خواهیم داد.

ادامه مطلب

7ویٰژگی که در صندلی اداری باید به دنبالش باشیم؟

۷ ویژگی که در صندلی اداری باید به دنبالش باشیم؟

مطمئنا ظاهر صندلی مهم است ، اما ارگونومیک بودن صندلی در دراز مدت از ظاهر آن با اهمیت تر است. از آنجاییکه هر فردی از لحاظ ظاهری متفاوت از دیگری است، بسیار با اهمیت می باشد که قبل از خرید صندلی اداریتان تحقیق کنید و آگاهی کاملی نسبت به صندلی های اداری ارگونومیک داشته باشید. در این مقاله با ۷ ویژگی صندلی اداری مناسب و ارگونومیک آشنا میشویم.

ادامه مطلب

راهنمای خرید صندلی اداری ارگونومیک

راهنمای خرید صندلی اداری ارگونومیک

به طور متوسط چند ساعت از کل زمان دوران کاری را کارمندان بر روی صندلی اداری خود پشت کامپیوتر صرف میکنند؟ پاسخ ۸۵۰۰۰ ساعت است! اگر محاسبه کنید درواقع بیشتر از ۹ سال از زندگیتان را بر روی صندلی صرف میکنید! حقیقت این است که با استفاده از صندلی اداری ارزان قیمت همراه با میزی که کارفرمای شما، آنها را برای شما فراهم کرده است ، به زودی به پزشک نیاز خواهید داشت. واقعیت این است که انسان ها برای حرکت ساخته شده اند نه آنکه کل روز را بنشینند. بنابراین، اگر شما نیاز داشته باشید که بنشینید، صندلی اداری شما لازم است که ارگونومیک ، راحت و قابل تنظیم باشد.

ادامه مطلب

21 طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر

۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش دوم

در مقاله ۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش اول در رابطه با یکی از فرم های چیدمان صندلی آمفی تئاتر در سالن آمفی تئاتر صحبت کردیم اما فرم های دیگر را در سری دوم از این مقاله معرفی میکنیم و ۱۰ طرح پیشنهادی باقیمانده را در سری دوم این مقاله معرفی میکنیم.

ادامه مطلب

21 طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر

۲۱ طرح عالی برای چینش صندلی آمفی تئاتر- بخش اول

دید مخاطبان٬ دسترسی آسان به صندلی آمفی تئاتر و ویژگی آکوستیک سالن آمفی تئاتر باعث میشوند که یک سالن به عنوان یک سالن آمفی تئاتر زیبا و مناسب شناخته شود یا نشود . این مقاله میتواند به عنوان بخشی از منبع آنلاین برای طراحان و معماران باشد که ۲۱ طرح چینش صندلی آمفی تئاتر را که از طریق سازمان  TSI(Theater Solutions Inc) طراحی شده است٬ معرفی میکند.

ادامه مطلب

بهبود ارگونومی بدن روی صندلی اداری

۱۰ نکته برای بهبود ارگونومی بدن روی صندلی اداری

posture نادرست بدن ممکن است ناشی از فعالیت های نادرست روزمره انسان با گذشت زمان باشد به عنوان مثال یکی از موارد تاثیر گذار میتواند نوع صندلی اداری باشد که افراد روزانه ۸ ساعت بر روی آن می نشینند و تلفن جواب می دهند یا با کامپیوتر کار میکنند. البته موارد دیگری از فعالیت های روزانه ما نیز وجود دارند که بر posture ما تاثیرگذار هستند مانند رانندگی ٬ مراقبت از نوزادان ٬ طولانی مدت ایستادن و حتی خوابیدن.

ادامه مطلب

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش سوم

در بخش اول از این مقاله در رابطه با انواع روش های چیدمان صندلی آمفی تئاتر٬ فرم های مختلف سالن آمفی تئاتر٬ اندازه و ابعاد صندلی آمفی تئاتر٬ فاصله بین ردیف ها و طراحی کف سالن آمفی تئاتر آشنا شدیم و در بخش دوم مقاله با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن آشنا شدیم و در این مقاله به بررسی رویکرد های مختلف برای دید تماشاگران میپردازیم و این بخش را کامل میکنیم. در پایان نیز چند مثال مختلف از سالن های آمفی تئاتر مختلف آورده شده است تا شما با طراحی اینگونه سالن ها با توجه به کاربریشان آشنا شوید.

ادامه مطلب

طراحی سالن و صندلی آمفی تئاتر

طرح بندی سالن و صندلی آمفی تئاتر-بخش دوم

در بخش اول از این مقاله در رابطه با انواع روش های چیدمان صندلی آمفی تئاتر٬ فرم های مختلف سالن آمفی تئاتر٬ اندازه و ابعاد صندلی آمفی تئاتر٬ فاصله بین ردیف ها و طراحی کف سالن آمفی تئاتر آشنا شدیم و در این مقاله شما با تمام موارد مختلف در رابطه با استاندارد های صندلی آمفی تئاتر٬ نحوه تجهیز سالن٬ نحوه چینش سالن و البته در این مقاله بیشتر به مطالبی در رابطه به امنیت خواهیم پرداخت.

 

ادامه مطلب

1 2 3 4 5 6
تمامی حقوق این سایت متعلق به شركت ثنكو می باشد.