کیفیت، اصالت، نوآوری

#تاریخچه:
شرکت مهندسی «ثنکو» در سال 1382 توسط مهندس حسین ثنایی راد در مجموعه‌ای به مساحت 2500 مترمربع واقع در کیلومتر 15 اتوبان تهران- ساوه با هدف تولید و عرضه صندلی‌های آمفی‌تئاتر، همایش و سینمایی و همچنین کاهش همگونی با دیگر محصولات سطح بازار و متمایز نمودن محصولات خود در همه ابعاد تأسیس گردید. این شرکت حاصل تجربه و مدیریت استراتژیک و بیش از یک دهه تلاش مدیران و مهندسان مجرب درزمینهٔ تولید صندلی‌های آمفی‌تئاتر با طراحی ارگونومیک است.
ثنکو با تولید محصولات باکیفیت سعی دارد محصولاتی راحت و زیبا و منطبق با استانداردهای روز دنیا ارائه کند و تجربه‌ای متمایز برای مصرف‌ کنندگان فراهم آورد که در همین راستا مفتخر به دریافت نشان عالی رضایتمندی مشتری و خدمات پس از فروش گردیده است.
باید گفت برند ثنکو آمیزه‌ای است از مفهوم کیفیت، خلاقیت و زیبایی.
#تیم شرکت:
 ثنکو دارای تیم‌های منسجم و کارآمد فروش، خرید، طراحی، خدمات پس از فروش، نصب و همچنین تیم هماهنگ‌ کننده بین شرکت و مشتریان است که سعی همه این گروه‌ها جهت ارائه محصول باکیفیت و خدمات بهتر به مشتریان به‌صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.


#تجهیزات شرکت:
 شرکت مهندسی ثنکو برای دست‌یابی به اهداف خود، برآوردن خواسته مشتریان و همچنین به‌روز کردن سیستم تولید بر آن شد که خطوط تولید خود را کاملاً مکانیزه کند و به همین سبب در حال حاضر دارای خطوط تولیدی کاملاً مجهز و نیز دستگاه تست فوم کف و پشت است.


#گروه تحقیق و توسعه (R&D):
این بخش در سال 1384 در راستای اعتقاد مجموعه به ارائه محصول قابل‌عرضه در سالن‌های صندلی آمفی‌تئاتر و همایش با کیفیت بالا و نیز ارائه خدمات برتر باقیمت مناسب و همگام با تکنولوژی روز و برتر دنیا راه‌اندازی شد. گفتنی است شرکت ثنکو با اتکا به این واحد همواره در ارائه خدمات به مشتریان پیشرو بوده است. مهندسان و طراحان این واحد با ارائه مشاوره کامل به مشتریان، امکان طراحی و ساخت محصول را بر مبنای اقلیم، تاریخچه فرهنگی و موارد استفاده آن به واحد تولید می‌دهند.


#نحوه کار شرکت:
سیاست کاری شرکت به‌گونه‌ای است که بتواند با همه مشتریان در بحث مالی به تعامل برسد و این سیاست یعنی مشتری مداری. در همین راستا هدف شرکت تعامل برد- برد با مشتری است. امور مالی هم طوری برنامه‌ریزی‌شده که تمام مشتریان را با هر بودجه و هر نوع پرداختی همراهی کند.
 

شرکت ثنکو


#مراحل ساخت محصول:
 مهندسان و طراحان ثنکو پس از تأیید محصولات از جمله صندلی آمفی تئاتر، صندلی همایش، صندلی اداری توسط مشتریان، آن را به واحد تولید ارجاع داده و واحد تولید طبق سفارش مشتریان، محصول تولیدی را در اسرع وقت با بهترین کیفیت به آن‌ها تحویل می‌دهد. اگر نظر مشتریان محصولی خاص با طراحی متفاوت باشد، طراحان و مهندسان شرکت طبق سلیقه و بودجه مشتریان محصول موردنظر را طراحی کرده و بعد از تأیید مشتریان آن را به واحد تولید ارجاع می‌دهند تا مراحل ساخت انجام شود.


#گارانتی محصولات و نحوه و شرایط آن:
 مسائله‌ای که ذهن مشتریان را به خود مشغول می‌کند، اطمینان از کیفیت و کمیت قابل‌قبول محصول تولیدی و نیز مسئولیت‌پذیری شرکت در صورت بروز هرگونه مشکل است. در همین راستا ثنکو باسیاست مشتری مداری خود این اطمینان را به تمام مشتریان می‌دهد و با ارائه ضمانت‌نامه کتبی محصولاتش را 1100 ماه ضمانت می‌کند؛ این امر در صورتی است که تمام صندلی‌های خریداری‌شده از ثنکو توسط کارشناسان شرکت نصب گردد.

شرکت ثنکو#خدمات پس از فروش و نحوه و شرایط آن:
 درصورتی‌که از محصولات ثنکو به‌طور صحیح استفاده شود، شرکت برای رضایت مشتریان از تاریخ فاکتور خرید به مدت 1825 سال به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. محصولات ثنکو دارای شناسه ملی است و مشتریان با ارائه آن از خدمات پس از فروش شرکت بهره‌مند می‌شوند. کارشناسان ما در طول این مدت با ارائه بهترین سرویس و خدمات به مشتریان، درصدد جلب رضایت آنان برمی‌آیند.


#خرید از شرکت ثنکو چه منافعی برای مشتریان دارد؟
گروه صنعتی ثنکو این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که با خرید محصولات این شرکت خواسته‌هایشان را به لحاظ مادی و معنوی تأمین می‌نماید. ثنکو باسیاست قیمت‌گذاری برای گروه‌های مختلف مشتریان، اطمینان می‌دهد که علاوه بر مقرون‌به‌صرفه بودن خرید، موجبات راحتی، آرامش و اطمینان خاطر آنان را فراهم می‌آورد که در همین راستا دریافت تندیس‌ها و تقدیرنامه‌های مختلف از مشتریان و سازمان‌های گوناگون گواهی صادق بر این مدعا است.


#تلفیق طرح‌های جهانی باسلیقه ایرانی:
کشور ما اقلیم و آب‌وهوای گوناگونی دارد، لذا طراحان و مهندسان ثنکو با الهام گرفتن از طرح‌های کشورهای دنیا در ساخت و تولید محصولات منطبق به اقلیم‌ها و آب‌وهوای متفاوت، محصول مناسب هر منطقه را به مشتریان ارائه می‌کنند.


#برنامه آینده شرکت ظرف پنج‌ تا ده سال آینده:
 چشم‌انداز ثنکو طی سال‌های آتی به‌گونه‌ای ترسیم‌شده تا با عنایت خداوند به اهداف زیر برسد:
بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی در سطح جهانی؛  
.    برقراری رابطه عالی بین تولیدکننده و مصرف‌کننده؛
.    گسترش فعالیت‌های اقتصادی و استراتژیک خود با کشورهای خاورمیانه؛
.    همکاری با مؤسسات، ادارات، شرکت‌های خصوصی و ... در پروژه‌های عظیم سازندگی؛
.    جذب و آموزش نیروهای متعهد و متخصص داخلی؛
.    جلب رضایت مصرف‌کنندگان در سطح عالی؛
.    توسعه برنامه‌های سازنده اقتصادی مرتبط با اهداف شرکت.
 
 

تمامی حقوق این سایت متعلق به شركت ثنكو می باشد.